ZSP w Kórnicy sport

Nasze sukcesy sportowe w roku szkolnym 2014/2015

MISTRZOSTWA WOJ. OPOLSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE

9 czerwca w opolu odbyły się Indywidualne Lekkoatletyczne Mistrzostwa Opolszczyzny. Nasza reprezentacja wywalczyła trzy medale:

• - zĹ‚oty druĹĄyna dziewczÄ…t w sztafecie 4x100m w skĹ‚adzie: Martina Sanetra, Klaudia Kalus, Nikola Adamczyk, Natalia Adamczyk,
  • - zĹ‚oty w biegu na 600 m Nikola Adamczyk
  • - srebrny w biegu na 100 m Natalia Adamczyk.
  • Wielkie gratulacje!!!

To juť koniec współzawodnictwa sportowego naszych uczniów w bieťącym roku szkolnym. Nasze ucznnice wywalczyły siedem medali: cztery złote i trzy srebrne. Przypomnijmy nasze medalistki:

• zĹ‚oty medal w indywidualnych biegach przeĹ‚ajowych w Lasocicach Dorota Sanetra w kategorii wiekowej 2003
  • zĹ‚oty medal druĹĄyna dziewczÄ…t w skĹ‚adzie: Dorota Sanetra, Martina Sanetra, Klaudia Kalus, Nikola Adamczyk, Natalia Adamczyk, Magdalena Migot, Magdalena Pajunk w czwĂłrboju la.
  • zĹ‚oty medal druĹĄyna dziewczÄ…t w skĹ‚adzie: Martina Sanetra, Klaudia Kalus, Nikola Adamczyk, Natalia Adamczyk w sztafecie 4x100m
  • zĹ‚oty medal w biegu na 600 m Nikola Adamczyk
  • srebrny medal druĹĄyna dziewczÄ…t w skĹ‚adzie : Dorota Sanetra, Martina Sanetra, Emilia Pretor, Klaudia Kalus, Nikola Adamczyk, Natalia Adamczyk, Magdalena Migot, Miriam Janocha w druĹĄynowych biegach przeĹ‚ajowych w Starym OleĹ›nie
  • srebrny medaldruĹĄyna dziewczÄ…t w skĹ‚adzie : Dorota Sanetra, Martina Sanetra,Klaudia Kalus,Nikola Adamczyk,Natalia Adamczyk,Magdalena Migot, Magdalena Pajunk, Dominika Kontny i Magdalena Bednarz w mistrzostwach wojewĂłdztwa w piĹ‚ce noĹĄnej
  • srebrny medal w biegu na 100 m Natalia Adamczyk

• KOLEJNY ZŁOTY MEDAL!!!!

27 maja druťyna naszych dziewcząt w składzie: Dorota Sanetra, Martina Sanetra, Klaudia Kalus, Nikola Adamczyk, Natalia Adamczyk, Magdalena Migot, Magdalena Pajunk zdobyła złoty medal w finałach wojewódzkich czwórboju la. Wielkie gratulacje!!!

To nasz czwarty medal w tym roku szkolonym. Nasi uczniowie zdobyli dwa złote i dwa srebrne medale. Wielkie podziękowania i gratulacje dla super dziewczyn i super nauczyciela p.Ewy Scisło.

Srebrny medal
    Druťyna dziewcząt w składzie:Dorota Sanetra, Martina Sanetra,Klaudia Kalus,Nikola Adamczyk,Natalia Adamczyk,Magdalena Migot, Magdalena Pajunk, Dominika Kontny i Magdalena Bednarz zdobyła kolejny srebrny medal w mistrzostwach województwa w piłce noťnej(opiekun p.E.Scisło i B.Kołodziejska).

16 października 2014 w Starym Oleśnie druťyna dziecząt zdobyła srebrny medal w finale wojewódzkim druťynowych biegów przełajowych. Skład druťyny: Dorota Sanetra, Martina Sanetra,Emilia Pretor,Klaudia Kalus,Nikola Adamczyk,Natalia Adamczyk,Magdalena Migot, Miriam Janocha.

ZĹ‚oty medal
    W finale wojewódzkim indywidualnych biegów przełajowych w Lasocicach startowało 7 naszych uczniów. Dorota Sanetra zdobyła złoty medal w kategorii wiekowej 2003, Klaudia Kalus zajła 13 mejsce, a Emilia Pretor 21.W kategorii wiekowej 2002 Nikola Adamczyk była 5,Natalia Adamczyk 12, a Martina Sanetra 14. W grupie chłopców Kamil Kusiek zajął 16 miejsce.